TWÓJ PRODUKT
W CENTRUM UWAGI

Skupiamy się na pomocy prawnej przedsiębiorcom branży FMCG. Naszym punktem odniesienia jest produkt i jego droga od momentu projektu przez produkcję po użycie przez konsumenta – a naszym zadaniem jest zabezpieczenie prawne tego procesu.

Specjalizacja sprawia, że dobrze rozumiemy problemy klientów i ich biznes, a to jest kluczowe w nowoczesnej i skutecznej pomocy prawnej. Preferujemy rozwiązywanie wszelkich sporów, w tym z organami urzędowej kontroli żywności, na drodze przedsądowej, ale jeśli wymaga tego interes naszych klientów – skutecznie reprezentujemy ich w sądach.

jak pracujemy? formy współpracy

OPINIE I ANALIZY PRAWNE
Jeśli zaistniała konieczność doraźnej pomocy prawnej w skomplikowanej kwestii dot. produktu, często opinia prawna jest niezastąpionym rozwiązaniem. Utwierdzi Państwa w stosowanym rozwiązaniu lub ustrzeże przed błędnymi decyzjami. Będzie stanowiła mocny argument w sporze z organami urzędowej kontroli żywności lub z kontrahentami.
STAŁA OPIEKA PRAWNA
Rozumiemy, że Państwa głównym celem jest rozwijanie firmy, udoskonalanie produktów, zmagania z konkurencją i szukanie nowych rynków zbytu. To Państwa wyzwania. Naszym jest to, by te cele mogli Państwo realizować w bezpiecznym otoczeniu prawnym. Jesteśmy zawsze obok, doradzamy i wskazujemy zagrożenia. Stała opieka prawna to my u Państwa boku 24 h na dobę.
OCENA PRODUKTÓW KRAJOWYCH
Przedmiotem oceny jest zgodność oznakowania i składów z obowiązującymi w Polsce krajowymi i unijnymi przepisami z zakresu oznakowania i wymogów dla produktów. W analizie brane jest pod uwagę stanowisko organów kontrolnych i orzecznictwo sądowe. Klient otrzymuje ocenę prawną, przygotowaną przez prawnika, eksperta w zakresie prawa produktowego.
PRZYGOTOWANIE PRODUKTÓW NA RYNKI ZAGRANICZNE
Przygotowujemy produkty do wprowadzenia na rynki 97 krajów świata - prowadzimy ocenę i doradztwo dot. etykiet, składów, formalności zagranicznych wg wymogów prawnych krajów docelowych, na które produkt ma być wprowadzony. Usługa jest wyjątkowa biorąc pod uwagę liczbę krajów, krótki czas realizacji i gwarantowane bezpieczeństwo prawne.

poznaj nas zobacz nasz zespół

nasi klienci zobacz z kim współpracowaliśmy

POMOGLIŚMY WIELU SPRAWDŹ NASZE REFERENCJE

czekamy na ciebie napisz do nas

Nasze usługi kierujemy do wszystkich producentów, przetwórców, pośredników, dystrybutorów, importerów i eksporterów. Pomagamy wszystkim – od międzynarodowych korporacji po startupy.